Hokejový klub

Vítejte na stránkách klubu Roosters

Jsme parta kvalitních a ambiciózních :) hráčů, kteří skočili do PLLH (Pražská Liga Ledního Hokeje) v roce 2009 jako HC Tech Data.

Za tu dobu jsme získali spoustu individuálních a týmových ocenění :) ( v roce 2012 mistr PLLH 7.sk, v roce 2106 vícemistr PLLH 4.sk ). Kromě PLLH se také účastníme různých amatérských turnajů kde se snažíme být úspěšní a bojujeme o přední umístění.

Pokud by měl někdo zájem s námi změřit síly rádi Vás u nás (stadion HC Sparta Praha velká hala) přivítáme stačí napsat na viz Kontakt.

20. 09. 2018 Nábor
Jsme team z PLLH, který v nadcházející sezóně bude hrat 2. skupinu a zároveň ještě PHM Cup. Stejně jako v minulé sezóně máme vysoké cíle. Proto hledáme pro doplnění teamu, hráče, kteří budou pro team přínosem. To znamená, že s hokejem mají zkušenost, mohou se pyšnit pravidelnou docházkou a to nejen pro zápasy, ale i pro tréninky,... budou ochotni platit za led a stát se platnými parťáky. Jsi to ty? Jsi navíc hráč hrající na pozici obránce? Tak to hledáme právě tebe!!! Piš i kdyby si náhodou nebyl bek :) Na oplátku nabízíme pravidelný led ve středu od 20:30 na velké Spartě, výbornou partu. Piš na email: viz Kontakt , čekáme na tebe. POZOR !!! Hledáme i gólmana na co nejvyšší úrovni. Zápasů bude hromada a soupeři opravdu kvalitní.
15. 02. 2018 Síň slávy
Ve včerejším zápase proti HC Shewci zaznamenal Georgo kanadský bod číslo 200. Gratulujeme - HU!
11. 01. 2018 Síň slávy
Včerejší zápas proti HC Prague Wolves byl bohatý na novinky v Síni slávy. Až tři borci dosáhli na další milníky své slávy :)

Sponzoři a partneři

Všechna práva vyhrazena - © Roosters 2011